Navigace

Obsah

Zprávy

Výlet do zábavního parku Mikákulum v Milovicích 1

Výlet do zábavního parku Mikákulum v Milovicích

Obec Horka má v plánu uspořádat dne 26.5.2018 výlet do zábavního parku Mirákulum v Milovicích. Rodiče s dětmi, kteří mají zájem se výletu zúčastnit, ať se hlásí na emailové adrese obec.horka@seznam.cz Výlet se uskuteční pokud bude dostatečný zájem a naplníme autobus. celý text

ostatní | 19. 2. 2018 | Autor: Správce Webu
hokejové utkání

Charitativní hokejové utkání Hasiči vs. Zdravotníci

Charitativní hokejové utkání HASIČI vs. ZDRAVOTNÍCI se koná 7.března 2018 od 17.45 hodin na zimním stadionu v Hlinsku. Dobrovolným vstupným přispějeme na malou Markétku, která je na vozíčku. celý text

ostatní | 19. 2. 2018 | Autor: Správce Webu
Tomáškova a Novákova hudební Skuteč

Tomáškova, Novákova hudební Skuteč

Program Tomáškovy a Novákovy hudební Skutče 18.3.-13.5.2018 celý text

ostatní | 15. 1. 2018 | Autor: Správce Webu
#

Oznámení o zrychlení internetu

Informace firmy O2 o vysokorychlostním připojení k internetu v naší obci celý text

ostatní | 15. 1. 2018 | Autor: Správce Webu
PF 2018

PF 2018

Vážení spoluobčané, chtěla bych Vám jménem svým i zastupitelů obce Horka popřát požehnané, láskyplné a šťastné vánoční svátky a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky,porozumění a tolerance.
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se svým časem a prací podílejí na společenském, kulturním a zájmovém životě v naší obci.
Děkuji všem spolkům a jejich členům v obci- Klubu seniorů Horka,SDH Horka, SK Horka a ČHJ Hlína za jejich činnost, ochotu a chuť udržovat, tvořit a rozvíjet naše tradice. Dana Dostálová celý text

ostatní | 14. 12. 2017 | Autor: Správce Webu